FENERBAHÇE KÖŞK HAPPY MOON’S

Fenerbahçe Kalamış Marina kenarına sıralanmış Kafeleri sanırım bilmeyeniniz yoktur. Onlardan birine gideceğiz bugün hem de kahvaltıya 🙂 “HAPPY MOON’S CAFE”

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Pazar günü uzun sabah kahvaltılarından biri için yeni güne uyandığımızda nereye gideceğimiz konusunda bir fikrimiz yoktu. NE büyük paralar ödemek istiyorduk, ne de deniz keyfimizden vazgeçmekten yana değildik.

Fenerbahçe Kalamış sapağından girdikten sonra arabamızı ilk gördüğümüz uygun yere park ettik ve yolumuza 1 km kadar yürüyerek devam ettik, böylece trafiğe girmedik hem de park yeri sıkıntısı yaşamadık. Açıkçası bilmeden etrafımıza bakınırken gözüme hoş gelen yere girdik.

Genelde kafelerin mutfakları yolun solunda, bahçeleri ile birlikte yer alırken, yolun diğer tarafında ise Kalamış marina manzaralı yine aynı işletmeye ait masalar sıralanır. Biz tercihimizi manzaradan yana kullandık 🙂 Ama bu tarafta Açık Büfe Brunch verilmiyor, böyle olması benim hoşuma bile gitti çünkü sürekli kalkıyor olmak beni rahatsız ediyor ama hoşlananlar için bilgi vermekte fayda var. Menüden seçtiğimiz Kahvaltı Tabağı olağan üstü başarılıydı hem çeşitli hem de doyurucu tabak gözümüze ve midemize birden hitap etti. Resimlerden seçebilirsiniz diye tek tek yazmıyorum ancak, ızgara hellimden, yumurtalı ekmeğe, cheddar peynirinden, hindi jambona kadar zengin bir kahvaltı tabağıydı. Ayrıca sınırsız Çay ikramı da bu büyük şöleni tamamladı. Fiyatı ise 17,50 TL aynı mekân açık büfe için 25 TL fiyat belirlemiş.

TEK sıkıntı o da mekân ile ilgili değil; Tüm Fenerbahçe’yi kaplayan havada uçuşan milyonlarca minik sinek insan yürürken zorlanıyor. Kadıköy Belediyesine duyurulur.

Adres : Fenerbahçe Kalamış Cad. No:89

Telefon: 0.216.5500500

İnternet Adresi : http://www.happymoons.com.tr/

Reklamlar

FENERBAHÇE KÖŞK HAPPY MOON’S” üzerine 3 yorum

  1. Tavsiye etmiyorum burayı.Bir gün gittiğimde dışarı oturdum ve kahvaltıma dokunmadan üzerine birden dolu yağdı.Garsonlar şemsiye açana kadar kahvaltım gitti.Ne yapacaklarını sordum:Doğal afet hanfendi dediler ve benden 22,5TL kahvaltı ücreti aldılar.Daha önce gittiğimde de çay geç ve soğuk geldi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s